P.S.ELEKTRO, s.r.o.

Firma Pavel Sýkora - Elektroinstalatérství byla založena v r. 1992. V roce 2004 byla přetransformována z fyzické osoby na společnost s ručením omezeným P.S.ELEKTRO, s.r.o.

 

Hlavní náplní společnosti je servisní a elektromontážní činnost ve zdravotnictví.Jádro společnosti tvoří bývalí zaměstnanci elektroúdržby Liberecké nemocnice. Dvacetiletým působením ve zdravotnictví jsme získali hluboké znalosti a bohaté zkušenosti, díky kterým jsme se dokázali prosadit při výběrových řízeních na rekonstrukce operačních sálů, jednotek intenzivní péče a specializovaných vyšetřoven ve velkých nemocnicích po celé České republice.

 

V roce 2002 byl proveden audit a následně byl naší společnosti vydán certifikát jakosti dle normy ČSN EN ISO 9001:2000, kterým vysíláme jasný signál našim zákazníkům, že se chceme na trhu dále prosazovat cestou kvality a spolehlivosti. Proto také i při výběru našich dodavatelů upřednostňujeme certifikované společnosti.

 

Spojením poctivé přípravy a odpověrné realizace každé zakázky nám umožňuje poskytovat prodloužené záruky na zhotovená díla. Pětileté záruky se u nás staly standardem a jsou poděkováním zákazníkům za svěřenou zakázku.

 

Vědomi si všech úskalí , která nás doprovází při realizaci zakázek, vědomi si své odpovědnosti a svěřených hodnot, je naše společnost pojištěna na případné škody, způsobené naší činností do výše 5.000.000,- Kč.

 

Pavel Sýkora
jednatel společnosti